O nás

Představení společnosti

Fispogroup je rozvíjející se společností v oblasti prodeje sortimentu pro automobily. Společnost na českém trhu úspěšně působí od roku 1993 a od té doby získala spoustu spokojených zákazníků, kteří si vybírají produkty ze širokého portfolia. Portfolio dodavatelů společnosti Fispogroup je nejširší na českém trhu a společnost Fispogroup své portfolio produktů v nabídce neustále rozšiřuje.

Společnost Fispogroup v roce 2013 prochází komplexním reengineeringem, který láme dosavadní přístupy v tomto oboru. Tento proces zkvalitňování veškerých procesů se odrazít v široké, kvalitní nabídce produktů a služeb, které společnost poskytuje svým zákazníkům.

„Produkty a služby společnosti Fispogroup patří k dlouhodobě k nejpoptávanějším na trhu, přesto společnost investuje do zkvalitňování další prostředky."  Vladimír Balatka - Ředitel

Naše filozofie

Filozofie společnosti spočívá v poskytování vysoké přidané hodnoty. Toho společnost dosahuje kombinací:

  • Širokého portfolia služeb a produktů
  • Orientací na zákazníky a jejich přání
  • Prvotřídní jakostí, kvalitou produktů a služeb
  • Neustálou inovací procesů a postupů
  • Zlepšováním servisu a servisního zázemí
  • Zaměstnává nejlepší specialisty ve svém oboru

Zákazníci společnosti Fispogroup

Mezi zákazníky společnosti Fispogroup patří společnosti a koncoví zákazníci. Společnost Fispogroup ke všem svým zákazníkům přistupuje stejně. 
 
„Vždy se snažíme doporučit nejlepší řešení nezávisle na tom do jaké míry je to výhodné pro nás. S tím jsou zaměstnanci seznamování již v začátcích své funkce a neustále je na to kladen důraz. Chápu to jako důvod vysokého poměru věrných zákazníků vůči zákazníkům novým."   Vladimír Balatka - Ředitel
 

Lidé

Zaměstnanci Fispogroup jsou specialisté na svém místě. Vědí, co zákazník potřebuje a co jej pálí, zajímají se o jeho starosti. Mají schopnost naslouchat a přání proměnit v konkrétní řešení vždy vhodné pro zákazníka. 

Přístup společnosti Fispogroup

Fispogroup je partnersky orientovaná společnost, která umí naslouchat přání svých zákazníků. Tento přístup odráží v hodnotách a know-how, které předává svým zaměstnancům.

Cíle

Cíle společnosti spočívají: 

  • poskytování vysoké přidané hodnoty zákazníkům
  • v poskytování vysoce inovativních produktů a řešení
  • v budování pevných vztahů

Certifikace jakosti

V prosinci roku 2007 získala společnost certifikaci ISO 9001:2001. V listopadu 2010 společnost úspěšně recertifikovala na nové ISO 9001:2009, kterou obhájila i pro rok 2013. Zákazníci získávají certifikovaný servis a certifikované úpravy strojů s vysokou přidanou hodnotou zkušeností.

 

 

Chcete se nás zeptat na cokoli? Oddělení péče o zákazníky   (+420) 261 219 860